.

Novinky o Mega jackpotoch, bonusoch a nových automatových hrách? Prihlás sa do nášho mailing listu.

Automatové hry Jackpot6000 online zadarmoJackpot 6000

Skutoční hráči si po odskúšaní môžu aj tento automat online zahrať aj za peniaze v DoubleStar alebo CasinoEuro. Kasína sú plne licencované a spĺňajú prísne fair play pravidlá medzinárodnej gambling asociácie. Spoločnost NETENT ako poskytoateľ hier je kótovaná na švédskej burze a dlhodobo patrí medzi top spoločnosti čo je záruku fair play.

Jackpot 6000 je jedna z mojich ďalších obľúbených automatov hier resp. automat online a nedopustím na tú hru. Jackpot 6000 mi neumožnil kúpiť si nové auto, ale pár zábavných nocí stálo za to. Jackpot 6000 automatová hra je odporúčaná a obľúbená medzi mnohými hráčmi. Neviem či to sú tí Jokery smejúci sa na vrchu alebo grafika tejto automatovej hry. Ak je záujem zahrať si túto hru o peniaze, nech sa páči, odporúčame jedno z našich online kasín na domovskej stránke Automatové Hry Zadarmo

Jackpot 6000 je populárna trojvalcová klasická automatová hra s piatimi výhernými líniami, ktorá vyšla z dielne spoločnosti NetEntertainment. Okrem jackpotu 6000 mincí, hra taktiež obsahuje Double- up hru alebo Supermeter mod, v ktorom môžete hrať o rôzne veľké jackpoty. Jackpot v hre, ako už jej názov naznačuje je až 6 000 mincí, ktorý môžete získať za tri symboly Žolíka, ktoré sa Vám musia objaviť na hociktorej aktívnej výhernej línii. Druhý najvyšší jackpot v tejto hre je 1 600 mincí, ktorý získate za takú istú kombináciu symbolov pri stávke 8 mincí. Ostatné symboly, ktoré tu určite nájdete sú symboly Žolíka, Hviezdy, Zvončeka, Hrozna, Citróna a Čerešní. Keďže táto hra je veľmi jednoduchá, neobsahuje žiadny Scatter ani Wild- symbol. Avšak, nájdete tu dva zaujímavé bonusy. Prvý z nich sa nazýva „The gamble feature“. Tento bonus sa aktivuje vždy, keď sa na Vašej hracej obrazovke objaví akákoľvek výherná kombinácia. Následne si vyberiete z dvoch možností, ktoré Vám hra ponúkne a ak trafíte tú správnu, Vaša výhra sa zdvojnásobí. Druhý bonus sa nazýva „The Supermeter feature“ a aktivuje sa za každým víťazným kolom. Ak kliknete na Spin a spustíte nové kolo, Vaša výhra sa pripočíta na Supermeter displej, ktorý sa nachádza na vrchu hracej obrazovky. Supermeter mod zvyšuje stávky až o 20 mincí za jedno kolo. Tento bonus dáva hráčovi možnosť vyhrať, ak sa zjavia hocikde na valcoch dva symboly Žolíka. Každá takáto kombinácia dvoch žolíkov na valcoch, dáva hráčovi náhodný bonus od 10 do 6 000 mincí. Ak však nechcete hrať v mode Supermeter a zdvojnásbiť svoje zisky, stačí ak kliknete na tlačidlo Collect a tým si vyplatíte všetky svoje doterajšie výhry. Tlačidlo Transfer slúži na získanie 20 mincí v prípade, že chcete zdvojnásobiť len čas svojich výhier. Tlačidlo Bet zmení Vašu stávku od jednej do desiatich mincí.

Ak sa Ti táto stránka páči daj nám prosím LIKE a Google +1 nech o tom vieme.